Patríte do skupiny ľudí, ktorí hľadajú niečo moderné, niečo nadštandardné pre svoj domov? Robíte rekonštrukciu, alebo staviate nový dom? Tak ste na správnej adrese!

Dotykové ovládanie osvetlenia je určené predovšetkým pre moderné rekonštrukcie a novostavby, kde kladú investori vysoký dôraz na výslednú kvalitu a dizajn. Ak patríte do tejto skupiny, máme pre Vás jedinečné produkty, ktoré ohromia a upútajú pozornosť každú Vašu návštevu.

Dotykové vypínače svojím jedinečným, ale zároveň neutrálnym dizajnom výborne dopĺňajú moderné obytné priestory, ale aj kancelárie či iné budovy, kde je nutné, alebo vhodné použiť niečo jedinečné a výnimočné. Záruky a služby ktoré ponúkame Vám uľahčia výber a konieckoncov ušetria aj náklady spojené s výberom a dodaním vhodných komponentov elektroinštalácie.

Nadčasový dizajn a exkluzívne prevedenie. To sú dotykové vypínače LIVOLO so skleným rámikom v bielom, čiernom, zlatom, alebo striebornom prevedení, ktoré Vám vyrazia dych. Kompletná séria vypínačov vrátane doplnkov vytvorí ucelenú dizajnovú aplikáciu pre každú domácnosť.

Dizajnové prevedenie dotykových vypínačov LIVOLO so strieborným rámikom, alebo kruhom je vhodným riešením všade tam, kde sa kladie dôraz na čisté línie kombinované s nadčasovým technickým dizajnom dotykových vypínačov.

Široká ponuka doplnkov a prístrojov LIVOLO zabezpečí kompletné pokrytie všetkých potrieb v bežnej domácnosti, alebo kancelárii či galérii. Vysoko kvalitné exkluzívne prevedenie zaručí dlhú životnosť a nestárnúci dizajn po dlhé roky.

 

Diaľkové ovládanie pre dotykové vypínače LIVOLO

Pomocou zariadenia E-REMOTE alebo diaľkovým ovládačom môžete Vaše osvetlenie ovládať komfortne a jednoducho z pohodlia Vašej postele, alebo obľúbenej sedačky. Diaľkové ovládanie osvetlenia ocenia najmä starší ľudia, alebo chorí pacienti.